lifestyle, moda, uroda ...

piątek, 17 stycznia 2014

Rzesy w rozmiarze XXL


Piękne, długie, podkręcone czarne rzęsy to marzenie każdej z nas:) Do niedawna było to tylko marzenie a swoje rzęsy mogłyśmy zmodyfikować jedynie przez doklejenie tych w pasku, które (nie oszukujemy się:P) odznaczały się od naszych i wyglądały sztucznie.
Rzęsy w kępkach były już o niebo lepsze - efekt delikatniejszy, oko wyraziste, naturalne.I tak oto na szczęście powstała metoda doklejania rzęs 1:1 (a teraz to już i 2:1, 3:1) rzęsy z norek, 2D, 3D, kolorowe, piórka, z cyrkoniami... itd. itd. Modyfikacjom nie ma końca! Dodatkowym atutem jest ich trwałość- doklejone rzęski utrzymują się około miesiąca - następnie trzeba je uzupełniać. To i tak duża wygoda! W zamian za poświęcenie mniejszej ilości czasu na dobry makijaż możemy np. dłużej pospać lub skupić się na innych czynnościach.
Metoda ta daje nam również możliwość skorygowania kształtu oka (możemy pokusić się np. o kocie oko lub sprawić że nasze oko stanie się bardziej otwarte) czy ukrycia opadających powiek co automatycznie daje efekt liftingu i odmłodzenia - nie przesadzam - sama miałam klientkę, której po założeniu rzęs ubyło kilka lat!:)
Oczywiście jeśli chcemy wyglądać ładnie i naturalnie nie możemy przesadzić! Warto dobrać długość stosowną do naszych naturalnych włosków (długość sztucznej rzęsy nie powinna być dłuższa o więcej niż połowę) a także rodzaj rzęs - mamy do wyboru jedwabne i z włosia norek (do wielbicieli i obrońców zwierząt - norki nie cierpią! Włoski są wyczesywane także żadna krzywda im się nie dzieje:))


Gdzie można udać się na przedłużanie rzęs?
Do osób prywatnych lub do gabinetu kosmetycznego.
Zanim udacie się na zabieg warto poczytać opinie i obejrzeć zdjęcia z wykonanych już zabiegów ponieważ może się to skończyć naprawdę różnie (od okropnego efektu, posklejanych rzęs i wielkich grud kleju do sklejenia oka włącznie!)
Chyba nikt nie chciałby tak wyglądać??:/

Ceny

W zależności od tego gdzie wahają się od ok 60 (:/) do nawet 1200 zł

Odpowiednia pielęgnacja

Przy doklejonych rzęsach konieczna jest odpowiednia ich pielęgnacja tzn. przeczesywanie, unikanie tłustych kosmetyków które mogą rozpuścić klej oraz unikanie czynników mechanicznych (m.in spania na brzuchu twarzą w poduszce oraz pocierania oczu)


Jestem ciekawa czy macie jakieś doświadczenia związane z tym konkretnym zabiegiem? Przedłużałyście sobie rzęsy w ten sposób?

Ja osobiście odbyłam kurs i przedłużam rzęsy, niestety samej sobie nie mogę ale chętnie zdecyduję się na ten zabieg jeśli będe miała taką możliwość :)

2 komentarze:

  1. Zafundowałam sobie jakiś czas temu taki zabieg. Niestety nie sprawdziłam wcześniej opinii i kępki odpadły po kilku dniach. Warto najpierw poczytać i wybrać kosmetyczkę, która zrobi to profesjonalnie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. nigdy nie mialam, boje sie ze strace moje naturalne :)

    OdpowiedzUsuń

Followers

Obsługiwane przez usługę Blogger.

© Lady Veronica Blog , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena